„Udział w ‚Bitwie na głosy’ to najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała”

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Matylda Stanejko to licealistka, która wzięła udział w muzycznym show „Bitwa na głosy”. Śpiewała w zespole sióstr Przybysz i podkreśla, że nie mogła lepiej trafić. – „Wiele im zawdzięczam”- dodaje. Na każdej próbie drużyny, oprócz Natalii i Pauliny, obecna była ich mama- Anna, którą Matylda nazwała mentorką całej drużyny. –Siostry Przybysz i ich mama dużo nas nauczyły, nie tylko muzycznie, ale także życiowo.- zaznacza.

Jeżeli chodzi o kulisy programu to są one tajne. Przygotowanie każdego odcinka, ucharakteryzowanie wszystkich uczestników zajmuje sporo czasu, ale jak zaznacza Matylda, praca nad strojami i fryzurami to bardzo przyjemna część dnia. Atmosfera na planie jest ciepła, a rywalizacja pomiędzy drużynami jest co najwyżej przyjacielska.

Udział w „Bitwie na głosy” to okazja na poznanie ciekawych ludzi, zawiązanie się znajomości, przyjaźni, które trwają także po zakończeniu przygody w programie. –„Integrowaliśmy się ze sobą nawet jeszcze przed programem”- mówi Matylda. Zawodnicy wciąż utrzymują ze sobą kontakt.

– Dzięki tej wspaniałej przygodzie po części spełniły się moje marzenia, przybyło mi wiele nowych przyjaźni i nabrałam pewności siebie.- wyznaje młoda wokalistka.

Adrianna Krapa

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry