Drużyna Bednarka pierwszym finalistą „Bitwy na głosy”

AKTUALNOŚCI

Sobotni odcinek „Bitwy na głosy” zainaugurowało wykonanie przez drużyny Ryszarda Rynkowskiego, Meza i Kamila Bednarka piosenki Oddziału Zamkniętego „Party”. Zespoły zaprezentowały się w dwóch rundach, każdy wykonał dwa utwory. Drużyna z Brzegu w rytmach reggae zaśpiewała piosenkę „Don’t Speak” zespołu No Doubt oraz wykonała „Wonderwall” grupy Oasis.

Podopieczni Ryszarda Rynkowskiego pokazali się w „Unchain my heart” Joe Cockera i „No one” Alicii Keys. W wykonaniu Meza usłyszeliśmy hit z filmu „Men in Black” oraz przebój Meza „Ważne” z udziałem specjalnego gościa- Kasi Wilk. Pomiędzy rundami, trzy reprezentantki, po jednej z każdej drużyny: Paulina z Brzegu, Agnieszka z Elbląga i Dorota z Poznania zaśpiewały piosenkę Ewy Farny „Cicho”.

Do testu Alicji Węgorzewskiej wyznaczeni zostali Patrycja Michalczak z drużyny Meza i Piotr Jacyno z zespołu Ryszarda Rynkowskiego. Zwyciężyli podopieczni Bednarka i to oni na pewno wystąpią w finale. Za tydzień o drugie miejsce w ostatnim, finałowym starciu rywalizować będą drużyny Meza i Ryszarda Rynkowskiego.

Adrianna Krapa
źródło TVP.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry