Mark Wahlberg zostanie konsultantem Avonu

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Aktor Mark Wahlberg („Gwiazda Rocka”, „Fighter”) został odtwórcą głównej roli i producentem filmu „Avon Man” – produkcja miała być zrealizowana już w 2009 roku, ale wtedy wybrany do głównej roli Hugh Jackman i reżyser Kevin Lima wycofali się z projektu. Tymczasem Wahlberg już zatrudnił nowego scenarzystę, który wprowadził poprawki do oryginalnego scenariusza sprzed kilku lat.

Film będzie opowiadał o dealerze samochodowym, który zostaje zwolniony z pracy. Zdesperowany i załamany mężczyzna zatrudnia się jako konsultant firmy kosmetycznej Avon. Po trudnych początkach okazuje się, że bohater jest stworzony do sprzedaży kosmetyków i dzięki swojemu urokowi osobistemu szybko zyskuje miano najlepszego sprzedawcy. Konsultant zachęcony sukcesem postanawia zatrudnić swoich męskich znajomych po to by wspólnie podbić regionalny rynek kosmetyków.

Póki co jednak Mark Wahlberg zaangażowany jest w inne projekty – „Pain and Gain” z Denzelem Washingtonem, „Ted” oraz thriller „Broken City”. Zresztą wciąż trwają poszukiwania odpowiedniego kandydata na reżysera.

Tamara Barriga
Źródło: comingsoon.net, empireonline.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry