Russell Crowe oficjalnie w filmie o Arce Noego

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Potwierdziły się wcześniejsze pogłoski dotyczące udziału Russell’a Crowe’a („Robin Hood”, „Gladiator”) w nowym projekcie Darren’a Aronofsky’ego („Czarny łabędź”, „Requiem dla snu”) opowiadającym doskonale wszystkim znaną historię biblijnej Arki Noego. Historię o świecie pogrążonym w grzechu, dla którego Bóg nie widzi już żadnej nadziei.

Przed ostatecznym oczyszczeniem świata przez wielką powódź uratowany ma być jeden człowiek – były wojownik, teraz człowiek pokoju – Noe, który dostanie zadanie zbudowania arki. O wyborze Crowe’a reżyser powiedział, że dzięki niezwykłemu talentowi Crowe’a będzie mógł spać spokojnie i liczy na to, że ten talent będzie zachwycał go codziennie podczas pracy na planie.

Żonę głównego bohatera zagra Jennifer Connelly, która pracowała już z reżyserem na planie „Requiem dla snu” oraz Russellem przy „Pięknym Umyśle”. Warto dodać, że dla „Noah” Aronofsky zrezygnował z reżyserii filmu „The Wolverine”. Twórcami scenariusza są Aronofsky i Ari Handel, który już kilkukrotnie pracował z tym reżyserem – scenariusz został dodatkowo poprawiony przez John’a Logan’a czyli twórcę scenariuszy do takich hitowych filmów jak: „Rango”, „Ostatni samuraj”, „Aviator”, „Gladiator” czy „Hugo i jego wynalazek”.

Zdjęcia do filmu będą powstawać w Nowym Jorku oraz na Islandii już od lipca, ale film w kinach będziemy mogli zobaczyć dopiero w marcu 2014 roku.

Źródła: comingsoon.net, thewrap.com, hollywoodreporter.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry