Creative Cloud, nowa aplikacja od Adobe

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW, ŚWIAT

Firma Adobe zaprezentowała nowy model Creative Cloud, czyli „chmurę” w której znajduje się mnóstwo usług i narzędzi, zmieniających środowisko pracy profesjonalistów ceniących kreatywność na całym świecie.

Adobe Creative Cloud to koncentrator cyfrowy umożliwiający pobranie wraz z zainstalowaniem 6 aplikacji z pakietu Adobe Creative Suite. Oprócz tego użytkownik ma dostęp do usługi online a co za tym idzie udostępnia pliki, publikuje a także korzysta z najnowszych funkcji tworząc coś, co daje ogromną swobodę.

Członkostwo w nowej aplikacji Adobe daje Wam możliwość tworzenia, odkrywania, publikacji a co najważniejsze dzielenia się swoimi pracami z otoczeniem. Mając model Creative Cloud masz dostęp do wszelkich aplikacji desktopowych CS6, służących do pobierania i instalacji na lokalnym komputerze.

Na początku strona będzie dostępna w językach: angielskim, holenderskim, niemieckim, francuskim, włoskim, japońskim, szwedzkim i hiszpańskim. Tak więc użytkownik może korzystać z produktu w wybranym przez siebie języku. Członkostwo kreatywne w „chmurze” zapewnia dostęp do aplikacji i jest kompatybilne z Mac i Windows.

Adobe Creative Cloud do przestrzeń pracy oparta o najnowsze wydanie Adobe Creative Suite 6, które posiada narzędzia do tworzenia stron WWW, projektowania, tworzenia materiałów wideo oraz obróbki cyfrowej zdjęć. Ponadto moduł ten integruje aplikacje Adobe na tablety i niezauważalnie synchronizuje w chmurze wszelkie pliki oraz pozwala członkom dostarczać mobilne aplikacje do sklepów dla systemów Android i iOS.

Cały koszt korzystania z Adobe Creative Cloud to około 200 złotych na miesiąc.

Izabela Posłajko
www.adobe.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry