Zawałowy hamburger pokonał kolejną osobę

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA, ŚWIAT, ZDROWIE I URODA

Amerykanie są znani m.in. z dwóch skrajności: dbania o figurę katując się ćwiczeniami lub objadania niezdrowymi fast foodami. Po raz kolejny na łamy gazet i strony portali internetowych w USA wróciła sprawa słynnej już w USA restauracji oferującej nietypowe burgery o bardzo ciekawych nazwach. Jak twierdzi właściciel, u niego każdy się naje a osoby ważące powyżej 158 kg jedzą za darmo.

sxc

Menu restauracyjne składa się głównie z serwowanych hamburgerów, ale nie takich typowych jakie znamy z naszych polskich budek. Na liście możemy znaleźć burgery: Pojedynczy Bypass, Podwójny Bypass, Potrójny Bypass a kończąc na poczwórnym. Brzmi to zabawnie, jednak nie do końca dla odwiedzających, którzy w trakcie spożywania dostali zawału serca.

W lutym br. czterdziestokilkuletni mężczyzna wylądował w szpitalu, kilka dni temu kobieta. Możecie się zapytać jak to możliwe? A jednak możliwe. Poczwórny Bypass to ponad 8000 kcal, które przeciętnemu człowiekowi powinny starczyć na sześć dni. Gdyby jednak ten tyci burgerek był za mało kaloryczny, można dokupić ekstra 20 plasterków bekonu za jedyne 3,69 USD.

Po zjedzeniu takiego cuda i popiciu piwkiem lub winkiem nie trzeba długo czekać na rezultaty. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda menu restauracyjne „zawałowego fastfooda” kliknijcie tutaj.

Zdrowia życzę 🙂

Powiązane wpisy

  • edward009

    lepiej zjesc cos zdrowszego 😉 vege burgera z kotletem buraczanym … rewelka


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry