HBO GO u kolejnego operatora w Polsce

AKTUALNOŚCI, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

W tym tygodniu kolejny dostawca usług telewizyjnych i rozwiązań telekomunikacyjnych TK Vectra wprowadził do swojej oferty nową propozycję – HBO GO, czyli internetowy serwis VOD. Zaproponowana nowa usługa to pierwszy produkt o zawartości video z telewizji typu Premium, który operator udostępnił swoim abonentom internetowym bez konieczności posiadania usługi telewizyjnej.

HBO GO dostępny jest zarówno dla abonentów telewizji cyfrowej, jak i użytkowników internetu w Vectrze w promocyjnej cenie 29,90 zł miesięcznie. Klienci pakietu VIP telewizji DTV mogą korzystać z usługi bez dodatkowych opłat.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie z blisko 1000 godzin najlepszej rozrywki: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. W HBO GO filmy i seriale można oglądać na komputerze, smartfonie, tablecie, a także bezpośrednio na telewizorze.

Usługa ta dostępna jest dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w promocyjnej cenie 29,90 zł w pakiecie HBO Full Pack (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, HBO GO) z umową na 12 miesięcy. Klienci telewizji cyfrowej posiadający pakiet VIP otrzymują serwis HBO GO bez dodatkowych opłat. Dla abonentów internetowych HBO GO oferowany jest w tej samej cenie – optymalna prędkość internetu to 2 Mb/s. Aby korzystać z tej usługi wystarczy wykupić odpowiedni pakiet, a następnie zarejestrować się w serwisie www.hbogo.pl.

Źródło: Vectra

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry