Kolejne mega butle Frugo już wkrótce w sprzedaży

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Wprowadzenia dużych butli FRUGO domagali się fani, dlatego pierwsze pojawiły się już jesienią ub.r. Ponieważ apetyt na FRUGO stale rośnie, już wkrótce w dużych butlach będzie można kupić aż pięć smaków: czarne, białe, czerwone, zielone i żółte.

„Duża butla FRUGO to wierna kopia oryginalnej butelki sprzed lat, którą odtworzyliśmy spełniając życzenie społeczności skupionej na profilu marki. Szklane ścianki pozwalają zajrzeć w kolorowe oczy FRUGO, zaś klikająca nakrętka trzyma na uwięzi mocno owocowe FRUGOszaleństwo – ale tylko do chwili otwarcia butelki. Od tego momentu wszystko jest możliwe!” – powiedziała Paulina Włodarska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare.

W butelkach o pojemności aż 750 ml fani znajdą czarne FRUGO z egzotyczną pitahayą, białe z orzeźwiającym liczi, czerwone z wystrzałowym granatem, zielone z szalonym lulo i żółte z zadziorną papają. Wszystkie mocno owocowe i w stu procentach naturalne, bez dodatku słodzików, sztucznych barwników i konserwantów. Rekomendowana cena detaliczna dużej butli FRUGO wyniesie 4,49 PLN.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry