Sean Penn u Bena Stillera w filmie „The Secret Life of Walter Mitty” ?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Sean Penn negocjuje udział w filmie „The Secret Life of Walter Mitty”, którego reżyserią zajmie się aktor komediowy Ben Stiller. Rola fotografa, którą miałby zagrać Penn jest rolą drugoplanową, ale ważną dla rozwoju całej fabuły.

stock.xchng


Film, w którym wystąpi także Shirley MacLaine i Patton Oswalt, będzie remakiem komedii Normana McLeoda z 1947 roku i przedstawi historię nieśmiałego fotoedytora, który by oderwać się od szarej rzeczywistości ucieka w świat fantazji. W swoich marzeniach jest pewnym siebie bohaterem, który nie boi się żadnego niebezpieczeństwa.

Jego wyobrażony świat staje się rzeczywistością w momencie, gdy Walter Mitty spotyka tajemniczą kobietę. W tytułowej roli zobaczymy reżysera projektu czyli Bena Stillera.

Filmowcy z Hollywood już kilkukrotnie chcieli zająć się remakiem tej komedii – zainteresowani reżyserią byli m.in. Steven Spielberg i Gore Verbinski, a tytułową rolę miał zagrać Jim Carrey, a nawet odtwórca roli Borata – Sacha Baron Cohen. Jednak projektem na poważnie zainteresował się dopiero Ben Stiller po przeczytaniu scenariusza Steve’a Conrada.

Film wejdzie na ekrany kin w 2013 roku.

Źródła: movieweb.com, firstshowing.net
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry