Smartfon LG Optimus 3D Max podbija Europę!

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Na Europejski rynek trafia właśnie urządzenie firmy LG z masą doznań w trójwymiarze. Tak więc entuzjaści technologii 3D w mobilnych urządzeniach będą mieli okazję nabyć nowy gadżet LG Optimus 3D Max.

Jak oficjalnie wiadomo, wczoraj urządzenie miało swój debiut w Europie (prócz Wielkiej Brytanii, gdzie urządzenie na razie się nie pojawi). Swoją prezentację LG Optimus miał tego roku na targach MWC w Barcelonie.

Nowy gadżet LG dysponuje 4,3 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 480×800 pikseli z taktowaniem zegara 1,2GHz, pokrytym specjalnym wytrzymałym szkłem „Gorilla Glass 2”. Ponadto system wspomaga dwurdzeniowy procesor OMAP 4430, moduły HDMI oraz NFC, łączność HSPA+.

Optimus 3D Max zaskakuje nas nowym Converterem 3D pozwalającym na znacznie większą różnorodność jeśli chodzi o konwersję 3D. Co to znaczy? Otóż dzięki niemu możemy uzyskać dodatkowo efekty głębi w treściach 2D z Google Maps, Google Earth i wielu innych aplikacjach tego typu. Edytor wideo pozwala edytować trójwymiarowe materiały w czasie rzeczywistym z poziomu smartfona.

Wbudowana pamięć wewnętrzna to 8GB a operacyjna RAM to 1GB. Urządzenie posiada dwie 5- megapikselowe kamery oraz baterię 1,520 mAh. System w tym nowym urządzeniu to podstarzały nieco Android 2.3 Gingerbread. Jednak JG zapowiada, że za niedługo zostanie on zaktualizowany w Optimusie 3D Max do wersji systemu Google- Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Firma odchudziła ten model, a więc jest on lżejszy od poprzednika o 20 gramów i cieńszy o 2 milimetry.Większość krytycznie podchodzi do modelu 3D Max twierdząc, że jest to zwykły model 3D tyle że w innym opakowaniu. A Waszym zdaniem? Niby nic nowego a cena powala, za model trzeba zapłacić około 500 euro. Jeżeli jednak chcecie sprawdzić nowego LG Optimus 3D Max, możecie go zakupić i przeżywać niesamowite emocje w 3D.

Izabela Posłajko
www.lg.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry