Wiosenna ładowarka bezprzewodowa oraz zestaw słuchawkowy od Nokii

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Na rynek wchodzą nowe gadżety od firmy Nokia. Kolorowe nowości to przenośna ładowarka Nokia DC-16 oraz zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-221.Nowa ładowarka Nokia DC-16 to przydatny gadżet w czasach, gdzie każdy w pośpiechu gdzieś goni, często zapominając zabrać ze sobą ładowarkę do swojego telefonu. Przenośna i bezprzewodowa ładowarka to rozwiązanie zarówno dla biznesmenów jak i większości z Nas. Jak wiadomo z nowszym modelem telefonu wiąże się większy pobór energii. Nokia DC-16 pozwala na ładowanie nie tylko telefonów, lecz również urządzeń które posiadają gniazdko micro USB (MP4, MP3).

Akumulator jest jak najbardziej praktyczny i trwały, gdyż po upływie 3 miesięcy od pełnego naładowania wciąż ma 75% mocy. Dzięki przyciskowi na obudowie można sprawdzać na bieżąco poziom naładowania urządzenia. Ładowarka Nokia DC-16 ma oryginalny design różniący się znacznie od innych tego typu urządzeń występujących na rynku. To właśnie smukły kształt oraz żywe kolory sprawią, że będziesz chciał nosić ją przy sobie. Do wyboru masz kolor czarny, biały, niebieski oraz różowy, a cena ładowarki to 99 złotych.

Natomiast bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth „Nokia BH-221” to zestaw słuchawek oraz unikatowego klipsa, dzięki któremu możliwe jest przypinanie urządzenia do ubrania. Posiada on również przyciski do sterowania oraz wyświetlacz OLED. Do czego służy taki zestaw? To proste, do słuchania muzyki prosto z telefonu. Słuchawki mają również samodzielne radio FM, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów i stacji.

Naładowane do maksimum słuchawki pozwalają na 7,5 godzin rozmów oraz 150 godzin trybu czuwania. Są dość niewielkie, ważą zaledwie 28,5grama i są dostępne w pięciu kolorach: różowym, czarnym, białym, niebieskim i zielonym a ich cena to 240 złotych.

Izabela Posłajko
www.nokia.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry