SUPER Miejsce NEWSFix: Gabinet Weterynaryjny Jacek Koper we Wrocławiu

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA, ZWIERZĘTA

Jeżeli macie potrzebę udania się do lekarza weterynarii ze swoim pupilem śmiało możemy Wam polecić Gabinet przy ul. Inflanckiej 4 na wrocławskim Psim Polu. Przyjmuje tam lek. wet. Jacek Koper, który zaskakuje nas swoją unikalnością, głęboką wiedzą i dobrym sercem już od ponad 2 lat. Ostatnio przez 3 miesiące walczyliśmy z problemami zdrowotnymi jakie spotkały naszego redakcyjnego psa „Maxa”.

Udaliśmy się do kilku ekspertów, którzy nas wystraszyli (głównie niekompetentna asystentka w jednym ze znanych gabinetów) nie określając co może być przyczyną stanu zdrowia. Jedynie Pan Jacek Koper i lekarze Uniwersytetu Przyrodniczego rozwikłali tajemnice dziwnych wahań wyników krwi u naszego przyjaciela, który właśnie wraca do zdrowia.

Co nas mile zaskoczyło podczas wizyt w Gabinecie? Sposób podejścia do pacjentów, profesjonalizm usług oraz poświęcenie bardzo często bezinteresowne co akurat w tej branży jest bardzo trudne do dostrzeżenia.

Po kuracji i kilku miesięcznych obserwacjach ujawniliśmy, że jesteśmy z NEWSFix Magazine i postanowiliśmy przyznać gabinetowi weterynaryjnemu tytuł SUPER MIEJSCA NEWSFix Magazine.

Podajemy namiary : Gabinet Weterynaryjny Jacek Koper ul.Inflancka 4 Wrocław (Psie Pole) tel. 792-50-88 ( 507-108-403 ) pon. – pt. 11 – 19 sob. 10 – 13

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry