Twórca „Służących” przeniesie się na salę sądową?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Tate Taylor czyli reżyser i scenarzysta ubiegłorocznego kinowego hitu – „Służące” negocjuje swój udział w tworzeniu filmu „The Jury”, którego miałby być reżyserem i scenarzystą. Powstanie filmu planowano już w 2007 roku, z tych planów nic nie wyszło. Teraz wytwórnia ponownie chce zrealizować projekt. „The Jury” ma być kinową wersją brytyjskiego serialu (stworzonego przez autora „Szpiega”), który opowiada o ławie przysięgłych w procesie o morderstwo.

sxc


Ławnicy muszą zmierzyć się z takimi tematami tabu jak rasizm i uprzedzenia, w serialu wystąpił m.in. Gerard Butler („300”, „Prawo zemsty”). W 2007 roku reżyserem filmu miał być Marc Foster („Chłopiec z latawcem”), natomiast scenariusz powstawał pod nadzorem Beau Willimona – twórcy scenariusza do „Id marcowych”.

Tate Taylor zrezygnował ostatnio z reżyserowania komediowego filmu drogi z udziałem jednej z aktorek znanej z „Druhen” ponieważ chce zająć się czymś ambitniejszym. Może właśnie projekt „The Jury” będzie odpowiedni dla reżysera, który tak obiecująco zadebiutował.

Źródła: collider.com, cinemablend.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry