Znamy datę corocznej konferencji dla developerów Apple

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

W tym tygodniu firma Apple ogłosiła, że coroczna konferencja Apple dla developerów (WWDC) odbędzie się w dniach 11 – 15 czerwca, w Moscone West w San Francisco. W trakcie tegorocznego, pięciodniowego spotkania, Apple zaprezentuje plany rozwoju systemów operacyjnych iOS i OS X, co pozwoli deweloperom tworzyć nowe niesamowite aplikacje. W trakcie WWDC odbędzie się ponad 100 sesji technicznych prowadzonych przez inżynierów Apple. Przyznane zostaną także nagrody Apple Design Awards, przegląd najbardziej wyróżniających się w ubiegłym roku aplikacji.

„Zaplanowaliśmy w tym roku świetną konferencję WWDC i nie możemy się doczekać, by podzielić się z deweloperami najnowszymi informacjami o systemach iOS oraz OS X,” powiedział Philip Schiller, starszy wiceprezes Apple ds. światowego marketingu produktów. „Platforma iOS stworzyła całkowicie nowy rynek, oferujący fantastyczne możliwości dla deweloperów na całym świecie.”

Twórcy aplikacji mobilnych będą mogli poznać najnowsze innowacje i możliwości iOS oraz OS X Mountain Lion oraz dowiedzą się jak poprawić funkcjonalność, wydajność i wygląd swoich programów. Deweloperzy będą mogli nawet przynieść swój kod, by ulepszyć go wspólnie z inżynierami Apple.

W programie WWDC 2012 przewidziano m.in.:

– organizację ponad 100 sesji technicznych prowadzonych przez inżynierów Apple poświęconych tworzeniu, korzystaniu i integracji najnowszych technologii wdrożonych w iOS i OS X;
– ponad 100 warsztatów, w trakcie których ponad 1000 inżynierów Apple pomoże deweloperom zoptymalizować aplikacje oraz udzieli wskazówek odnośnie wykorzystania technologii dostępnych w iOS i OS X w ich programach;
– możliwość kontaktu z tysiącami twórców aplikacji dla iPada, telefonu iPhone czy komputerów z systemem OS X – w ubiegłym roku ponad 60 państw było reprezentowanych;
– angażujące i inspirujące sesje w towarzystwie wpływowych osobistości świata technologii, nauki i rozrywki
– przyznanie nagród Apple Design Awards za wyróżniające się pod względem technicznym, poziomu innowacyjności i designu aplikacje dla iPada, telefonu iPhone czy komputerów Mac.

Bilety i dodatkowe informacje dostępne są na stronie konferencji (http://developer.apple.com/wwdc).

Deweloperzy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w tegorocznej konferencji, będą mogli obejrzeć za darmo wszystkie sesje techniczne na stronie http://developer.apple.com/wwdc.

Źródło: Apple

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry