Tablet od Coby – Kyros MID1125

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Chcesz się połączyć ze światem za jednym dotknięciem palca? Nowy tablet MID1125 to elastyczne i potężne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają duże pojemnościowe ekrany, w tym przypadku jest to 10 cali (rozdzielczość 1024×600). Do tego dochodzi intuicyjny system Android 2.3.

Internet to ważny element w każdym tablecie, w MDI1125 przeglądać strony można bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi lub 3G oraz użytkownik ma dostęp do tysięcy aplikacji. Całość zamyka stylowa obudowa. Tablet Coby Kyros zapewni Ci relaks z ulubionymi filmami fullHD 1080p, zdjęciami, muzyką oraz e-książkami.

Internet jest coraz częściej częścią Naszego codziennego życia a to za sprawą faktu, iż żyjemy w globalnej sieci. Tablet MDI1125 pozwala robić małe rzeczy, które tak kochamy- zakupy w sieci, kontakt z najbliższymi, bycie na bieżąco z informacjami, pogodą, aktualnościami świata który Nas interesuje. A to wszystko zapewni Nam możliwość połączenia się z siecią w dowolnym miejscu za sprawą WiFi Connection required. Dzięki tej funkcji również wysyłanie e-maili jest dziecinnie proste i pozwala Ci zostać w kontakcie z kimkolwiek chcesz.

Muzyka jest częścią każdego z Nas, więc warto znaleźć czas na to, by cieszyć się chwilą ze swoim ulubionym kawałkiem. Wbudowana aplikacja muzyczna w MDI1125 pozwala intuicyjnie przeglądać muzykę według listy odtwarzania, albumu, utworu czy wykonawcy. Wbudowane głośniki stereofoniczne to wysoka jakość dźwięku, którą możesz cieszyć się w domu bądź słuchać muzyki przez słuchawki w podróży.

Tablet od Coby Kyros posiada 4 porty:
-miniHDMI, pozwalający przenieść obraz na większy ekran
-slot kart microSD, pozwalający zwiększyć pamięć do 32Gb
-slot na kartę SIM, pozwalający zapewnić sobie łączność 3G
-port USB 2.0 Hi Speed

Tablet posiada ponadto procesor Telechip Cortex A8 z taktowaniem zegara 1GHz, 4GB pamięci flash, 512MB RAM oraz baterię z pojemnością 5500mAh.

Parametry techniczne zapewniają wygodę użytkowania. W środku urządzenia znajduje się procesor Telechip Cortex A8 z taktowaniem 1GHz, 512MB RAM, 4Gb pamięci flash a także bateria o pojemności 5500mAh.Technologia multi-touch pozwala na korzystanie z tabletu za dotknięciem palca. Kontaktujesz się z ekranem przez gwintowanie, przeciąganie, szczypanie i przesuwanie. To takie wygodne i nie kłopotliwe.

Izabela Posłajko
www.cobyusa.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry