Mysz i klawiatura do Konsoli Xbox 360 i Play Station 3

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem konsol do gier. Efekty są coraz ciekawsze w najnowszych wersjach a wybór tematyki gier jest ogromny. Nieodłącznym atrybutem takich urządzeń jest gamepad ale nie tylko. Na konsolach można grać za pomocą klawiatury i myszki.

Firma Hama wprowadziła do swojej oferty konwertery „Speedshot”, które mają służyć do podłączania myszki i klawiatury do PlayStation 3 i konsoli Xbox 360 by gra stała się jeszcze bardziej wygodna. Konwerter zarówno do PlayStation jak i Xboxa posiada identyczne funkcje.

Zastosowana w urządzeniach technologia Plug&Play zapewni graczowi automatyczne wykrywanie i szybką instalację. Dodatkowo można ustawiać 9 poziomów prędkości myszy. Ponadto 9 poziomów czułości pozwala na ustawienie precyzyjnych ruchów myszy i klawiatury.

Konwerter to także inne udogodnienia dla graczy! Możliwości zapamiętywania do 11 różnych profili klawiszy które w ten sam sposób pozwolą grać na różnych grach jak również możliwość przyporządkowania przycisków kontrolera Xbox 360 lub PS3 do klawiatury i myszy.

Związek konsoli z myszką i klawiaturą cieszy z pewnością miłośników gier FPS czyli strzelanek. Gracze Ci preferują myszkę, gdyż zapewnia ona większą precyzję ruchów niż gamepad. Zwolennicy gier strategicznych posługują się najchętniej i klawiaturą i myszką. Natomiast gracze korzystający z konsoli Microsoftu uwielbiają usługę Xbox LIVE do której znakomicie sprawdza się klawiatura, ułatwiająca chat ze znajomymi oraz wprowadzanie kodów.

Przypominamy jednak, że konwertery działają tylko z urządzeniami przewodowymi. Cena takiego urządzenia wynosi 269 złotych zarówno w wersji dla PS3 jak i Xbox360.

Izabela Posłajko
www.hama.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry