Nowe zegarki CASIO z serii BABY-G

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Zegarki Baby-G charakteryzuje wysoka odporność na wstrząsy i warunki atmosferyczne, a także ich intensywnie kolorowy design. W najnowszej serii Baby G BGD-140 kolory widać… nocą. Zegarki posiadają bowiem podwójny, wielokolorowy iluminator, który oświetla nie tylko samą godzinę i datę, ale też tarczę wokół obu wyświetlaczy.

Kolorowe iluminacje rodem z Las Vegas, zamknięte we wstrząsoodpornej obudowie, tworzą mieszankę idealną dla kobiet pewnych siebie i otwartych na nowe przygody. Podwójne podświetlenie tarczy zapewnia dobrą widoczność w całkowitych ciemnościach. Podczas wieczornych spacerów po mniej oświetlonych ulicach niż aleje z kasynami, czy nocnych spacerów po plaży, brak światła nie ograniczy już naszej kontroli nad czasem. Choć niekiedy warto zapomnieć o jego istnieniu i dać się pochłonąć szalonej zabawie lub romantycznej chwili.

Oprócz wielobarwnego iluminatora zegarki posiadają stoper, timer, trzy alarmy, czas światowy oraz aż do 20 ATM wodoszczelności. Dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych. Cena: 469 zł.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry