Drugi półfinał „Got to dance. Tylko taniec” z Alanem Anderszem

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Po przerwie spowodowanej wypadkiem, Alan Andersz, powrócił na swoje jurorskie miejsce w programie „Got to dance. Tylko taniec”. Drugi półfinał już za nami, znamy kolejnych finalistów.


W piątkowym odcinku wystąpili: taneczna grupa Top Toys, która zebrała cztery „taki”, w rock& rollu Joanna Malik i Michał Woźnica, Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”, Tomasz Pałasz, który zaprezentował step, Joanna i Jarosław Derybowscy w tańcu na rurze, w poppingu Arkadiusz Szubiński, uczennica- Monika Musiał i wreszcie Justyna Możdżonek i Mateusz Brzozowski. Ku ogólnemu zaskoczeniu odcinek wygrali i tym samym dostali się do finału Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” i tak jak oczekiwano- formacja Top Toys.

Finał tanecznego show odbędzie się za dwa tygodnie. Podczas niego oprócz uczestników zobaczymy Joannę Liszowską we fragmencie musicalu „Chicago” oraz Michała Malitowskiego z partnerką Joanną Leunis. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych i wystąpi na 10. Sopot TOPtrendy Festiwal 2012.

Adrianna Krapa

Powiązane wpisy

  • yeah!!

    yeeeah!! fajnie już sie nie moge doczekac finału GTD! 😀


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry