Kolejny zwiastun „Dyktatora”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Film „Dyktator”, którego polska premiera zaplanowana jest na 18 maja promowany jest kolejnym zwiastunem – tym razem obrazującym skróconą biografię dyktatora generała Aladeena. Sacha Baron Cohen znany z roli w filmach „Borat”, „Ali G” i „Bruno” przez ostatnie pół roku na wszelkie możliwe sposoby promował swój najnowszy film – w mundurze i z długą brodą pojawił się nawet na rozdaniu tegorocznych Oscarów.

Na niecały miesiąc przed premierą filmu Cohen wraz z wytwórnią postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat tego kim tak naprawdę jest generał z północnoafrykańskiego kraju o egzotycznej nazwie – Wadiya.

Zwiastun przedstawia prześmiewcze sceny, w których widzimy jak dyktator wprowadza do codziennego języka, zamiast kluczowych słów, swoje imię i organizuje olimpiadę, którą za wszelką cenę chce i musi wygrać. Jak mówi Cohen, jest to „niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował” czyli historia ta może być historią każdej dyktatury i każdego ogarniętego obsesją rządzenia dyktatora. Jedynie sposób jej zaserwowania może być znacznie zabawniejszy niż to bywało w historii.

Źródło: hollywoodreporter.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry