Weekend z polskim kinem w TVP2.

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

W ten weekend stacja TVP2 postanowiła ponownie zaprezentować widzom doskonały film, w reżyserii Witolda Adamka, „S@motność w sieci”. Film powstał w 2006 roku i jest ekranizacją powieści naukowca Janusza L. Wiśniewskiego.

Rolę głównej bohaterki, Ewy, powierzono Magdalenie Cieleckiej, znanej chociażby z takich produkcji jak „Katyń” czy „Chaos”. Na planie towarzyszą jej takie sławy polskiego kina jak Andrzej Chyra, Anna Dymna i Agnieszka Grochowska. Ciekawostką jest, że drobną rolę dostał również, wspomniany wyżej, Wiśniewski.

Jest to historia dwójki ludzi – Ewy i Jakuba, którzy poznają się poprzez Internet. Ich historia pokazuje, że czasami łatwiej jest nawiązać kontakt w ten sposób niż w rzeczywistym życiu oraz, że świat uległ zmianom. Internet staje się równie dobry miejscem na rozmowę i flirt jak kawiarnia bądź pub. Pozwala im coraz bardziej zbliżyć się do siebie nawzajem. Wreszcie decydują się na spotkanie. A co ono przyniesie? Jeśli chcecie wiedzieć zapraszamy w sobotę o godzinie 22.20 przed telewizory do TVP2.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry