Dziś startuje „Tydzień Wegetarianizmu”

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA, ZWIERZĘTA

Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt zaprasza na kolejną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu, który w tym roku przypada w dniach 7-13 maja. Z tej okazji w Warszawie odbędą się happeningi z udziałem celebrytów, pokazy filmów i prelekcje. Na uczestników czekają także kulinarne degustacje oraz coroczne zawody w gotowaniu Cooking Clash.


Już DZISIAJ – Poniedziałek 13:00 – 14:00, Przed wejściem do Złotych Tarasów (na przeciw Hard Rock Cafe) zapraszamy na happening otwierający warszawski Tydzień Wegetarianizmu!

Będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć na żywo prowadzony przez Annę Przybysz chór „Be Free Gospel Family”. Anna razem z Natalią i Pauliną Przybysz przygotowywała wykonawców do popularnego programu „Bitwa na Głosy”! „Be Free Gospel Family” podjęli wyzwanie i spróbowali zostać wege, spróbuj i Ty!

Podczas trwania happeningu będziemy zbierać zapisy na do naszej akcji „Zostań wege na 30 dni!”. Nie zabraknie ulotek i banerów. Wszyscy będą mieli także okazję podpisać petycję w sprawie uwolnienia włoskich aktywistów praw zwierząt.

NEWSFix Magazine serdecznie zaprasza!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry