Premiera Avengers 3D już w ten piątek

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Już 11 maja na ekrany kin w naszym kraju wejść ma film science-fiction „Avengers 3D”, który swoją światową premierę miał w kwietniu tego roku. Film opowiada historię szefa agencji S.H.I.E.L.D, której zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo na świecie. Nick Fury stanie przed problemem zebrania niezwykłych ludzi, którzy pomogą mu zapanować nad rozprzestrzeniającym się chaosem i złem.


Jego drużyna składać będzie się z niezwykłych postaci, znanych z różnych komiksów i filmów. Będziemy mogli zobaczyć Iron Mana (w tej roli Robert Downey Jr, znany m.in. z „Sherlocka Holmesa”), Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), a także Hulka, Thora, a nawet Kapitana Amerykę.

Doskonałą reklamą może być fakt, że film zbiera żniwo w Stanach, przewiduje się, że w ciągu doby zgarnął prawie 70 milionów dolarów! Takim wynikiem może pochwalić się niewiele filmów („Mroczny rycerz” 67mln w ciągu 24h).

Fabuła filmu trochę przypomina „Ligę dżentelmenów” z Seanem Connerym w roli głównej. Jeśli ktoś jest fanem takich klimatów i nie zraża go prosta, uniwersalna fabuła, prawdopodobnie będzie zadowolony z seansu.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry