Norton 360 w nowych ofertach BlueConnect od T-Mobile

AKTUALNOŚCI, KOMPUTERY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Już od jutra oferta blueconnect będzie dostępna z najnowszą wersją pakietu Norton 360v6 dla klientów biznesowych, a od 10 maja również dla klientów indywidualnych. Licencja na oprogramowanie jest ważna przez cały czas zawartej umowy i będzie można ją wykorzystywać na trzech urządzeniach.

Oferowany przez T-Mobile pakiet zabezpieczający kompleksowo chroni komputer oraz działania użytkowników w sieci. Powstrzymuje wirusy, działania hakerów, boty, programy typu „spyware”, konie trojańskie i inne zagrożenia bez spowalniania lub zakłócania pracy komputera. Ponadto blokuje zagrożenia pochodzące z Internetu, zanim zdążą one zainfekować komputer, co pozwala na bezpieczne przeglądanie stron WWW lub korzystanie z bankowości internetowej oraz zakupów online. Dodatkowo klienci wraz z pakietem zabezpieczającym zyskują bezpłatny dostęp do usługi Norton Online Family, która pozwala na ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami dostępnymi w sieci.

Dodatkowo pakiet Norton 360 dostępny w ofercie T-Mobile umożliwia tworzenie kopii zapasowych wybranych plików oraz oferuje funkcje optymalizacji pracy i poprawę wydajności komputera. Oprogramowanie może automatycznie korygować ważne ustawienia, oczyszczać zawartość pamięci i usuwać zbędne pliki, tak aby zapewnić maksymalną szybkość działania w czasie pracy. Program jest przeznaczony do pracy z systemem Windows i zapewnia sprawną pracę komputera dzięki temu, że zajmuje zaledwie około 10 MB pamięci RAM.

Więcej informacji o ofercie będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

Powiązane wpisy

  • janjjw

    Oczywiscie nie dotyczy to dotychczasowych klientów.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry