Serwis MOOD dostępny przez dekodery Pace PVR HD

AKTUALNOŚCI, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, RADIO

Od wczoraj abonenci CYFRY+ uzyskali dostęp do serwisu muzycznego MOOD poprzez dekodery PACE PVR HD. W ramach promocji, do końca lipca usługa jest dostępna bezpłatnie dla obecnych abonentów platformy zarówno poprzez dekoder jak i serwis CYFRA+ Online.

fot. cyfraplus

– Zgodnie z zapowiedzią rozszerzamy ofertę dostępnych przez dekodery serwisów internetowych, które stanowią istotną wartość dodaną do zaawansowanego produktu, jakim jest dziś CYFRA+. MOOD to już kolejna po ICA, Moim Polskim Radio i Tubie.FM aplikacja sieciowa zaadaptowana specjalnie na dekodery PACE PVR HD. Zachęcamy abonentów, by podłączali swoje urządzenia do Internetu i cieszyli się różnorodnością świata muzyki – mówi Sławomir Pluta, Dyrektor ds. Produktu w spółce CANAL+ Cyfrowy.

MOOD to serwis z muzyką na życzenie, oferujący tysiące utworów wybranych przez znawców muzyki. To setki premier muzycznych w miesiącu, a każdy tydzień to nowe single oraz najlepsze albumy. MOOD to także legendarni artyści i ich ponadczasowe hity: Rolling Stones, Rihanna, Sting, Kasia Nosowska, Madonna, Bob Dylan, DJ Tiesto i wielu innych. Dzięki zróżnicowanym gatunkom muzycznym od popu przez klasykę aż po dziecięce przeboje, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Prosty i przyjazny interfejs sprawia, że użytkownicy łatwo odnajdują poszukiwane utwory i przygotowują wymarzone playlisty.

Wejście do menu serwisów odbywa się poprzez wciśnięcie na pilocie przycisku „serw”. Oprócz serwisu MOOD abonenci mogą skorzystać poprzez dekodery podłączone do sieci z aplikacji ICA – Internetowego Centrum Abonenta, gdzie mogą sprawdzić stan swoich płatności, Mojego Polskiego Radia – biblioteki unikalnych audycji radiowych i muzycznych, oraz Tuby.FM – serwisu muzycznego inteligentnie rozpoznającego gust każdego użytkownika.

Źródło: Cyfraplus

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry