X Factor – kolejne rozgrywki za nami

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

W sobotnim odcinku X Factor pożegnaliśmy Anię „Bajkę” Antonik, która po starciu w dogrywce z zespołem The Chance, odpadła z programu. W kolejnym odcinku show uczestnicy zmierzyli się z utworami muzycznych gigantów. Jako pierwsza na ten muzyczny ring wkroczyła drobniutka wokalistka o potężnym głosie – Ewelina Lisowska, która zaprezentowała „If I could turn back time” z repertuaru Cher i zachwyciła jurorów.

Następnie na scenie pojawił się zespół The Chance w wielkim hicie Madonny „Sorry” i zebrał raczej niepochlebne opinie. Kuba Wojewódzki zganił zły dobór repertuaru, Tatiana Okupnik stwierdziła, że ten występ do niej nie dotarł, a Czesław Mozil przyznał, że na próbie brzmiało to lepiej. Marcin Spenner po raz kolejny natomiast wzruszył wszystkich tym razem piosenką „Always” Bon Jovi.

Następna wokalistka – Ania „Bajka” Antonik nie została już tak pozytywnie oceniona. Jej wersja „Imagine” Johna Lenona nie przypadła do gustu zwłaszcza Kubie Wojewódzkiemu, który w dość mocnych słowach skrytykował swoją dotychczasową ulubienicę za brak zrozumienia sensu piosenki. Nie dało się tego zarzucić zespołowi Soul City, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem wykonał kultowy protest-song Michaela Jacksona „They don’t care about us” i umocnił swoją już i tak silną pozycję w programie.

Po nim na scenie pojawiła się Joanna Kwaśnik, która ze starcia z nieśmiertelnym „Freedom” Arethy Franklin wyszła równie zwycięsko. Jako ostatni na scenie pojawił się tegoroczny maturzysta – Dawid Podsiadło i ten egzamin zdał śpiewająco. Tatiana Okupnik napisała nawet dla niego wiersz. Decyzją widzów w dogrywce znalazł się zespół The Chance i Ania „Bajka” Antonik. W głosowaniu jury głos decydujący miał Kuba Wojewódzki, który postawił na zespół Czesława Mozila.

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry