Miś Paddington doczeka się własnego filmu

AKTUALNOŚCI, ŚWIAT

Uwielbiany przez wszystkich Miś Paddington i słynący z zamiłowania do marmolady doczeka się wreszcie własnego filmu. David Heyman – producent m.in. ,,Harry’ego Pottera’’, zapowiedział sfilmowanie przygód uroczego niedźwiadka stworzonego przez pisarza Michaela Bonda. Projekt został już opracowany przez francuską firmę Studiocanal, a reżyserem filmu zostanie Paul King(,,Bunny And The Bull’’).

Do projektu przymierzano się już od 4 latach, lecz dopiero teraz rozpoczną się przygotowania do filmu. Ekranizacja Misia Paddingtona ma być połączeniem żywej akcji i komputerowo wygenerowanych cyfrowo obrazów, w takich sposób, jak m.in. w filmie ,,Stuart Malutki’’. Fabuła będzie opierać się na podstawie oryginalnego scenariusza inspirowanego przez różne epizody w życiu Paddington, które znajdują się w książkach Bonda.

Ksiązki o tym misiu z optymistycznym podejściem do świata, manierami i skłonnościami do wpadania w kłopoty rozeszły się w ponad 35 milionów egzemplarzy na całym świecie oraz zostały przetłumaczone na ponad 40 języków. Miejmy nadzieję, że film będzie tak samo udany, jak przygody o Misiu Paddingtonie.

Aleksandra Kurzyńska
guardian

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry