Sinead O’Connor odwowała występ we Wrocławiu zastąpi ją Tanita Tikaram

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Tanita Tikaram – autorka znanego hitu na całym świecie ,,Twist In My Sobriety’’ wystąpi na WrocLove Fest organizowanego z okazji Święta Wrocławia. Artystka ma zastąpić Sinead O’Connor, która z powodu zaburzenia afektywnego dwubiegunowego oraz załamania nerwowego odwołała swoją trasę koncertową na cały rok.

Przypomnijmy, że Tanita Tikaram już w wieku 19 lat wydała swój debiutancki album ,,Ancien Heart’’, który sprzedał się w 4 mln egzemplarzy na całym świecie. To właśnie z tej płyty pochodzą jej największe przeboje, jak wspomniane wcześniej ,,Twist In My Sobriety’’ czy ,,Good Tradition’’. Ta niemieckiego pochodzenia artystka wydała do tej pory 7 płyt, a najnowsza ,,Sentimental’’ pochodzi z 2005.

W tym roku możemy spodziewać się najnowszego albumu Tanita Titaram, a ci, którzy pojawią się na koncercie, będą mogli usłyszeć po raz pierwszy przedpremierowe utwory z nowej płyty.

WrocLove Fest odbędzie się 19 maja o godz. 18.00 we Wrocławiu na Wyspie Słodowej. W dniu koncertu wystąpią Renata Przemyk oraz Mikromusic.

Ceny biletów: 60zł przedsprzedaż; 70 zł w dniu koncertu.

Aleksandra Kurzyńska
wrockfest

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry