Aparat fotograficzny dla fanów Instagramu

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, TECHNOLOGIE

Aplikacja Instagram cieszy się taką popularnością, że włoscy projektanci z ADR postanowili stworzyć aparat fotograficzny ,,Instagram Socialmatic’’, który wyglądałby jak ikonka tejże aplikacji.

Aparat jest estetyczny i na pewno spodoba się nie jednemu fanowi Instagramu, choć samo urządzenie nie wygląda na poręczne. Oprócz ciekawej obudowy aparat posiadałby duży ekran 4:3, 16GB wbudowanej pamięci, dobrze zapowiadający się obiektyw i wizjer, łączność Bluetooth, Wi-Fi oraz z serwisami społecznościowymi, zoom optyczny i latarkę LED.

Aparat będzie miał oprogramowanie „InstaOs 1.0″, które ma łączyć aplikację Instagram z Facebookiem. Co ciekawe, aparat będzie posiadał drukarkę, dzięki której będzie mógł, jak Polaroid, drukować odbitki. Projektanci zadbali też oto, by móc dodawać napisy na zdjęciach za pomocą dotykowego wyświetlacza, a na samych odbitkach ma znajdować się fotokod QR, który po zeskanowaniu, ma wskazać na autora zdjęcia.

Aparat jest ciekawym połączeniem nowoczesnej techniki ze stylem vintage i sądzę, że gdy wejdzie na rynek, ma szansę odnieść sukces, być może tak samo duży, jak aplikacja Instagram.

Aleksandra Kurzyńska
Mobile-internet, tech.wp

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry