Nowości od firmy BOSE – Radio Wave III i system muzyczny Wave III

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Firma Bose zmodernizowała swoje dwa flagowe produkty – Bose® Wave® radio i system muzyczny Bose® Wave®. Urządzenia te stały się jeszcze bardziej wszechstronne, oferują jeszcze więcej funkcji i lepszą jakość dźwięku.

Radio Wave® III i system muzyczny Wave® III obsługują teraz zintegrowane sygnały radiowe DAB, DAB+ i T-DMB, a udoskonalony tuner FM/AM zapewnia czystszy odbiór w zatłoczonej przestrzeni radiowej. Dostarczane przez nadawców tytuły piosenek i nazwy wykonawców są wyświetlane na ekranie a z myślą o wygodzie użytkownika, wprowadzono także nowe funkcje, takie jak sterowanie dotykowe na górnej powierzchni urządzenia, umożliwiające jego włączanie i wyłączanie oraz budzik z opcją drzemki, w którym można ustawić dwa alarmy na różne godziny, z różnych źródeł i z różnym natężeniem dźwięku.

fot. BOSE

„Radio i system muzyczny Wave firmy Bose zmieniły sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki” – powiedział Santiago Carvajal, dyrektor ds. handlowych odpowiedzialny za produkty Bose Wave. „Użytkownicy są z nich niezmiennie zadowoleni od lat. Te dwa produkty należą do elektronicznych urządzeń domowych, które utrzymują się na rynku najdłużej w historii. Teraz wzbogaciliśmy je o nowe funkcje i akcesoria, dzięki którym słuchanie radia i odtwarzanie muzyki cyfrowej będzie jeszcze większą przyjemnością”.

System muzyczny Wave® III ma zintegrowany odtwarzacz CD a dostępne w obu produktach dodatkowe wejście umożliwia podłączenie takich urządzeń, jak smartfon, iPod, telewizor HD lub komputer. Ponadto każdy system ma wejście Bose® Link, do którego można podłączyć następujące akcesoria opcjonalne:

Adapter Wave® Bluetooth®, umożliwiający bezprzewodową transmisję strumieniową dźwięku z komputera lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth®.

Wave® Connect Kit, dzięki któremu można odtwarzać dźwięk z urządzeń iPod lub iPhone w bardzo prosty sposób, na zasadzie dock-and-play („zadokuj i odtwarzaj”).

Wave® Multi-CD Changer, pozwalający na nieprzerwane odtwarzanie z trzech dodatkowych płyt CD.

Pod względem jakości dźwięku, niezależnie od jego źródła, oba produkty Bose nie mają sobie równych wśród urządzeń typu table top. Wave® radio III i system muzyczny Wave® III zapewniają realistyczne, naturalne brzmienie dzięki opatentowanej technologii głośników Waveguide, która pogłębia i wzbogaca niskie tony, połączonej z firmową technologią przetwarzania sygnału cyfrowego. W rezultacie jakość odtwarzanej muzyki jest znakomita na wszystkich częstotliwościach i poziomach natężenia dźwięku.

Bose® Wave® radio III i system muzyczny Wave® III będą dostępne wyłącznie w salonach firmowych Bose oraz w sklepie internetowym www.bose.pl począwszy od 2 maja 2012 r., w cenach wynoszących odpowiednio 2059 PLN i 2799 PLN. Zastąpią one aktualnie sprzedawane wersje tych produktów. Radio Wave® III jest oferowane w dwóch kolorach obudowy – białym platynowym i grafitowym, a system muzyczny Wave® III w trzech kolorach obudowy –srebrnym tytanowym, białym platynowym lub grafitowym.

Źródło: BOSE

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry