Teatr Telewizji: „Daily Soup” na żywo dzisiaj w TVP1

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już dzisiaj, o godzinie 20.20 w TVP1, wyemitowany zostanie, ostatni w tym sezonie, Teatr Telewizji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć znakomity spektakl „Daily Soup” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Wystawiany jest on regularnie w Teatrze Narodowym. Grać będą nasi znakomici aktorzy: Danuta Szaflarska, Janusz Gajos, Anna Grycewicz i Halina Skoczyńska.

stock.xchng


Spektakl będzie pokazany w modelu Second Screen (po raz pierwszy w historii polskiej telewizji!), który pozwala na większą interakcję widza. Będzie on mógł poprzez laptopa, smartfona czy tablet, obserwować obraz z jednej z czterech kamer. Da to możliwość zmiany planu. Ci, którzy będą chcieli obejrzeć spektakl równocześnie z aż czterech kamer, na pewno ucieszą się, żę jest taka możliwość dzięki rozwiązaniu Quad.

Sztuka „Daily Soup” jest autorstwa Amanity Muskarii i przedstawia toksyczną, trzypokoleniową rodzinę. Babka traktowana przez rodzinę jak dziecko, matka żyjąca serialami, ojciec z ciągłymi pretensjami – jest to doskonałe studium polskiej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry