Koniec serialu ,,Rockefeller Plaza 30’’

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Fani ,,Rockefeller Plaza 30’’ będą zmuszeni pożegnać się z serialem. Jak poinformował szef stacji NBC – Robert Greenblatt, sezon 7 będzie ostatnią serią tego popularnego i będzie składał się on z 13 odcinków. Greenblatt zapewnia fanów, że podczas ostatniej odsłony ,,Rockefeller’’ Alec Baldwin, Tina Fey i reszta ekipy dadzą z siebie wszystko.
Obecnie w amerykańskiej telewizji jest emitowany 6 sezon, a jego ostatni odcinek będzie miał premierę 17 maja.
,,Rockefeller Plaza 30’’ jest amerykańskim serialem komediowym emitowanym przez NBC już od 2006r. Przez te kilka lat serial zdobył m.in. 14 nagród Emmy oraz 6 Złotych Lwów.

Nazwa serialu nawiązuje do adresu siedziby NBC, która znajduje się właśnie w Rockeffeler Center(Nowy Jork). Serial opowiada o kulisach powstawania telewizyjnego show ,, The Girlsie Show’’ oraz o wysiłkach i problemach scenarzystki Liz Lemon, która stara się zapanować nad niesfornym towarzystwem, by ów program rozrywkowy został zrealizowany. Co ciekawe, główną scenarzystką, producentką, a przede wszystkim pomysłodawczynią jest sama Tina Fey, odtwórczyni roliLiz Lemon, która przez wiele lat pracowała przy tworzeniu show ,,Saturday Night Live’’.

Aleksandra Kurzyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry