Premiery czerwca 2012 na kanale nPremium

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Czerwiec na platformie n obfituje w bardzo ciekawe pozycje filmowe m.in.: „DRZEWO ŻYCIA”, „TRANSFORMERS 3”, „THOR” 3D, „CAPTAIN AMERICA: PIERWSZE STARCIE” oraz „KUNG FU PANDA 2”. Poniżej przedstawiamy opisy premierowych hitów, które będzie można obejrzeć na kanałach nPremium już w następnym miesiącu.


„DRZEWO ŻYCIA” (THE TREE OF LIFE)

Nominowany do Oskara w trzech kategoriach (reżyseria, film, zdjęcia) oraz zdobywca Złotej Palmy w Cannes film Terrence’a Mallicka („Badlands”, „Cienka czerwona linia”) ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi Brada Pitta i Seana Penna zabiera widza w niecodzienną podróż.

Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać mroczne aspekty życia takie jak choroba, cierpienie i śmierć. Chłopak zaczyna swoją drogę wiodącą ku dorosłości i przekonuje się, że w miejsce sielanki i beztroski przychodzi mu zmierzyć się z labiryntem dorosłego życia. Jack staje się zagubioną duszą, jakich wiele we współczesnym świecie. Jedynym sposobem na wydostanie się z pułapki będzie znalezienie odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytanie, pytanie o sens życia.
Premiera: sobota: 9 czerwca, godz. 20:00

„TRANSFORMERS 3” (TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON)

Sam Witwicky (Schia LeBouf) z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime’a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady.

Premiera: sobota: 16 czerwca, godz. 20:00

„THOR” 3D

Nordycki bóg – Thor (Chris Hemsworth) zostaje wygnany z Asgaardu przez swojego ojca, Odyna (Anthony Hopkins). Ma żyć jako śmiertelnik, by nauczyć się pokory, a źródło jego mocy – potężny młot Mjolnir – zostaje mu odebrany. Nadchodzi jednak czas, kiedy bóg znów będzie musiał stanąć do boju – całej planecie zaczyna bowiem grozić olbrzymie niebezpieczeństwo. W filmie występują również: Stellan Skarsgard, Natalie Portman oraz Rene Russo.

Premiera w 3D: niedziela 24 czerwca, godz. 17:00

„CAPTAIN AMERICA: PIERWSZE STARCIE” (CAPTAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER)

Akcja filmu rozpoczyna się w roku 1940. Student Steve Rogers (Chris Evans) powodowany patriotyzmem stara się zaciągnąć na ochotnika do amerykańskiej armii. Jego podanie zostaje odrzucone ze względu na słaby stan zdrowia młodzieńca. Dostaje jednak propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie rządowym mającym na celu stworzenie superżołnierza. W ten sposób zmienia się w Kapitana Amerykę. Superbohater zostaje wysłany do walki z nazistami. Po wojnie jego największym wrogiem zostaje przywódca złowrogiej organizacji o nazwie Hydra, demoniczny Red Skull (Hugo Weaving).

Premiera: piątek 29 czerwca, godz. 20:00

„KUNG FU PANDA 2”

Nominowana do Oskara komedia twórców m.in. takich hitów jak: “Shrek” i “Madagaskar”.

Spełniły się marzenia Po i jest on teraz Smoczym Wojownikiem. Wraz z przyjaciółmi, mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Jednak życie Po jest zagrożone. Oto straszliwy złoczyńca planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po i Potężna Piątka muszą wyruszyć w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i zniszczyć zło. Żeby to uczynić, bohater musi spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa.

W polskiej wersji językowej bohaterom swojego głosu użyczyli m.in.: Marcin Hycnar – Po, Jan Peszek – Mistrz Shifu i Jarosław Boberek – Mistrz Małpa.

Premiera: sobota 30 czerwca, godz. 20:00

Powiązane wpisy

  • Norbert

    enka górą.
    Ja z chęcią obejrzę Transformersów i Kapitana Amerykę.

  • farba

    mam nPremium już od dłuższego czasu i nawet jeśli na innych kanałach nie ma akurat nic ciekawego to na pozycje z tego pakietu zawsze można liczyć, podoba mi się też cykl audycji muzycznych (koncerty).


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry