Przestępczy świat Noonanów na kanale Crime & Investigation Network.

MEDIA, TELEWIZJA

Crime & Investigation Network Polsat rozpocznie emisję nowego serialu dokumentalnego „U Noonanów”. Będzie to kontynuacja filmu „Brytyjski gangster”, który był pokazany między innymi na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2011 roku. Reżyserią produkcji zajął się Donald MacIntyre, znany dziennikarz śledczy i dokumentalista. Można uznać, że jest to najodważniejsza produkcja Crime & Investigation Network Polsat.

fot. ci polsat/polska


Głęboki wgląd w historię rodziny daje fakt, że kręcono serial na przestrzeni 10 lat. W sześciu odcinkach, będzie można przyjrzeć się z bliska grupie przestępczej, która kontrolowała Manchester z Domenyk’anem Noonan’nem na czele. Jego historia toczy się wokół śmierci czterech braci, 28 lat spędzonych w więzieniu przez swojego ojca i swojej również bujnej przeszłości. W Londynie wybuchają zamieszki i grupa Noonanów jest stale w nie zamieszana. Domenyka nie powstrzymuje nawet fakt, że był już wielokrotnie karany.

Osoba słynnego gangstera wraz z rodziną i towarzyszami gwarantuje, że oglądając „U Noonanów”, ani przez chwilę nie można narzekać na nudę. Serial można oglądać już od niedzieli 27 maja o 22:00 na Crime & Investigation Network Polsat.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry