Transmisje na żywo z meczy Euro 2012 będzie można oglądać na telefonach komórkowych

AKTUALNOŚCI, EURO 2012, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Dzięki umowie podpisanej przez Telewizją Polskę i sieci telefonii komórkowej Orange będzie można oglądać transmisję sportową na żywo z meczy Euro 2012 na telefonach komórkowych. Telewizja Polska wyraziła zgodę na to, by 31 spotkań nadawanych na TVP1 i TVP2 były również dostępne na specjalnym portalu mobilnym m.orange.pl/uefaeuro2012.

,,Bardzo się cieszę, że dzięki Orange fani piłki nożnej przeżyją podczas EURO 2012 niezapomniane emocje. Kilka tysięcy naszych klientów będzie miało okazję kibicować na żywo, na stadionach, dzięki biletom, które można wygrać w naszej loterii. Wspólnie z UEFA stworzyliśmy oficjalną aplikację mobilną, która umożliwi im podzielenie się wrażeniami z przyjaciółmi. A nasza najnowsza propozycja – oglądanie meczów na żywo, przez telefon komórkowy sprawi, że nikogo nie ominie żadna ważna bramka. Kibicowanie naprawdę zmienia się z Orange’’ – komentuje prezes Orange’’ – Maciej Witucki.

Ta specjalna oferta będzie dotyczyć mobilnych i stacjonarnych klientów Orange, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.orange.pl.

Aleksandra Kurzyńska
Tvp.info/orange

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry