Nigdy nie publikowane zdjęcia Marilyn Monroe na wystawie w Cannes

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

Marilyn Monroe już nie będzie spoglądać tylko z wielkiego festiwalowego plakatu w Cannes. Z okazji 50-lecia śmierci tej największej gwiazdy kina wczoraj otworzono wystawę ,,Marilyn & Me’’, na której można zobaczyć w większości nigdy nie publikowane, nagie zdjęcia Monroe. Ich autorem jest Lawrence Schiller, który jako ostatni fotograf miał możliwość sfotografowania aktorki w 1962r. podczas kręcenia filmu ,,Something Got To Give’’ i który dopiero teraz zdecydował się udostępnić zdjęcia.

Schiller skompletował zdjęcia w postaci albumu ,, „Marilyn & Me: A Memoir in Words & Photographs”, które zostały wydane w dwóch wersjach: kolekcjonerskiej(1,7tys sztuk, koszt: 1tys USD) oraz art(125sztuk, koszt: 2,5tys USD). Droższa edycja posiada oryginalne zdjęcie Monroe w ramce, a obydwie są obszyte włoskiem jedwabiem.

Te w większości intymne zdjęcia Marilyn Monroe pokazują, że mimo upływu lat, gwiazda ta nadal potrafi hipnotyzować i przyciągać wielu fanów. Oprócz zdjęć przy basenie, będzie można zobaczyć fotografie z filmu ,,Pokochajmy się’’, a całość wystawy wyruszy w świat tuż po festiwalu.

Aleksandra Kurzyńska
Tvn24/cannes

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry