Kolejny sukces tajnych agentów w czerni?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Już w tym tygodniu, a dokładnie w piątek 25 maja, będzie mieć miejsce polska premiera „Facetów w czerni III”. Przypominamy, że w ostatnią niedzielę film został wprowadzony do kin zagranicznych. Trzecia już część kultowej serii opowiada o dwóch, chyba najbardziej znanych, agentach. Rozpoznacie ich po doskonale znanych czarnych garniturach i ciemnych okularach. Tym razem zmierzą się z kosmitami w walce, która przełamie nie tylko barierę przestrzeni, ale również czasu!

Dwie poprzednie części okazały się wielkimi hitami, obie zebrały około 500 milionów dolarów i zyskały wiernych fanów na całym świecie. W główne rolę agentów Jay’a i Kay’a ponownie wcielą się amerykańscy aktorzy, znani z poprzednich filmów, Will Smith i Tommy Lee Jones. A oprócz nich także brytyjska aktorka i reżyserka Emma Thompson, Nicole Scherzinger i wielu innych znakomitych aktorów.

W sieci pojawił się też kolejny plakat promujący „Facetów w czerni III”, a także zdjęcia, na których możemy zobaczyć odtwórczynie głównych ról kobiecych. Film promować będzie piosenka Pittbulla „Back In Time”, w której wykorzystano melodię z hitu duetu Mickey & Sylvia „Love is Strange”.

Anna Sokół

Filmweb
FDB

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry