BoxOffice tygodnia – które filmy najchętniej oglądamy?

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Jak się okazuje Polacy zdecydowanie preferują komedie niż filmy akcji. Wbrew negatywnym przewidywaniom najnowszy obraz Larry’ego Charlesa, w którym gra Sacha Baron Cohen, czyli „Dyktator”, znalazł się na szczycie naszego box office’u!
O tym filmie pisaliśmy już w serwisie kilka dni temu. Jednak wtedy nie było pewne czy obraz odniesie jakikolwiek sukces na rynku.


Widać jednak, że Polacy chętnie wybierają się na film, który ośmiesza ideę amerykańskiego snu. Cohenowi udało się połączyć zarówno zwolenników jak i przeciwników jego osoby. Mówi się, że w zeszły weekend na ten film wybrało się aż 59 411 tysięcy Polaków. Oznacza to równocześnie, że „Dyktator” zepchnął z pierwszego miejsca „Avengers 3D”, który był liderem w zeszłym tygodniu ( o tym filmie także pisaliśmy jakiś czas temu).

W drugim tygodniu na ww. film wybrało się ponad 53 tysiące osób. Natomiast na trzecim miejscu listy box office uplasowała się produkcja TVN „Nad życie”, opowiadająca historię zmarłej kilka lat temu siatkarki Agaty Mróz.
Zaraz poza podium znalazł się najnowszy obraz Tima Burtona, oczywiście z głównymi rolami Johnny’ego Depp i Heleny Bonham Carter, „Mroczne cienie”, a zaraz za nim „Nietykalni” Oliviera Nakache.

Podaje się, że w ostatni weekend, na TOP 10 filmów, wybrało się ogółem ponad 240 tysięcy osób. Pozostaje nam serdecznie zaprosić Was do pobicia tego rekordu.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry