Letnie propozycje TTV – wiele zmian i kilka nowości

MEDIA, TELEWIZJA

W wakacyjnej ramówce telewizji TTV wiele zmian i dwie nowości: „Ogród z pomysłem” i „Polska dziwny kraj?”. „Pogodny Poranek”, „Express wieczorny” i „Przed północą” zmienią porę swojej emisji.

Od czerwca w TTV będzie można zobaczyć dwa nowe programy. „Ogród z pomysłem” to program dla osób, które chcą mieć piękny i funkcjonalny ogród. Prowadząca program Ewa Szymczak postanawia stworzyć ogród z miejscem na plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psa, ekologiczne grządki i piękny trawnik. Ewa doradzi również, jak zbudować zadaszenie na werandzie i zaciszną alejkę. Smutny szary plac, z odcinka na odcinek będzie się zmieniać w ogród, w którym cała rodzina będzie mogła spędzać wolny czas. „Ogród z pomysłem” – soboty godzina 11.55.


„Polska dziwny kraj?” to program, w którym dwójka obcokrajowców poprowadzi widzów przez absurdy codziennego życia Polaków. Catharina Kanda to młoda dziennikarka pochodząca z Kongo. Mirco Carta jest żywiołowym Włochem, który od kilku lat mieszka w Polsce. Razem wcielą się w rolę prowadzących i spróbują przyjrzeć się polskiej rzeczywistości. Sprawdzą dlaczego narzekamy na PKP, kolejki na poczcie bądź nieuczciwych taksówkarzy. Pokażą również czy Polacy są otwarci i tolerancyjni dla cudzoziemców. „Polska dziwny kraj?” – soboty godzina 12.15.

Dodatkowo, na czas wakacji niektóre z programów zmienią porę emisji. Od 4 czerwca „Pogodny Poranek” będzie o godzinę krótszy, potrwa od 7.00 do 9.00 rano. „Express wieczorny” będzie na antenie 15 minut wcześniej, czyli o godzinie 22.00. Program „Przed północą” wydawany na żywo, od 15 czerwca zobaczymy, tylko w piątkowe wieczory o godzinie 23.05. Na czas wakacji program „Raz lepiej, raz gorzej” schodzi z anteny. Ostatnie, premierowe wydanie ukaże się 31 maja o godzinie 21.00.

Źródło:TTV

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry