Premiera filmu „Królewna Śnieżka i łowca” z Kristen Stewart i Charlize Theron w Dzień Dziecka.

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Dawno, dawno temu, w odległej krainie, żyła zła królowa… Brzmi znajomo? Owszem. Bo mowa tutaj o jednej z najgorszych postaci z doskonale znanej bajki – Złej Królowej, macosze Królewny Śnieżki. Już za kilka dni, pierwszego czerwca, na ekrany kin trafi najnowsza wersja tej historii, „Królewna Śnieżka i łowca”, w reżyserii Ruperta Sandersa.

Jako Śnieżkę zobaczyć będziemy mogli Kristen Stewart, znaną głównie młodszej publiczności z roli Belli ze „Zmierzchu”. Wspomnianą już wcześniej Złą Królową będzie Charlize Theron, a tytułowym łowcą Chris Hemsworth.
Twórcy filmu porównują go do „Władcy Pierścieni”, twierdzą, że zrobiony został z równie wielkim rozmachem, co słynna trylogia. Chcą podobno ukazać emocjonalne aspekty tej znanej baśni.

W sieci pojawiły się liczne plakaty promujące „Królewnę Śnieżkę…”, na których widać, że ekranizacja może okazać się zupełnie nowatorskim i intrygującym spojrzeniem na tę baśń. Możemy również spodziewać się sukcesu, jeśli chodzi o sprzedaż biletów w dniu premiery. Pewnie nieprzypadkowo został wybrany na tę okazję Dzień Dziecka. Tylko pytanie czy dzieciom odpowiadać będzie nowa wersja tak dobrze znanej im bajki?

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry