Ulubiony kosmita lat 80 tych „ALF” powróci na dużym ekranie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ŚWIAT

Coraz częściej pojawiają się w Internecie wiadomości o powrocie Alf’a – doskonale znanego i lubianego, przede wszystkim przez dzieci, włochatego bohatera serialu sprzed 25 lat. Alf jest kosmitą, który przez przypadek trafił do pewnej rodziny. Tannerowie, bo tak nazywają się ludzie, do których trafił, postanawiają naprawić jego statek kosmiczny. Przez ten czas kosmita zmuszony jest ukrywać się u nich.

Paul Fusco, który jest twórcą, animatorem i głosem kosmity, podobno od dawna nosi się z zamiarem powrotu Alf’a. Podobno przygotowania do tego trwają od czterech lat. Tym razem Alf nie będzie bohaterem sitcomu, trafi na duży ekran! Autorzy uznali, że historia wymaga odświeżenia, by trafiła do dzisiejszych odbiorców. Fusco w rozmowie dla „Hollywood Reporter” zdradził, że chciałby umieścić kosmitę w nowej rodzinie oraz wyjaśnić w jaki sposób znalazł się na ziemi. Nie zamierza za to powielać wątków serialowych.

Czy podejście w nowy sposób do postaci Alfa sprawi, że ponownie stanie się on hitem? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Anna Sokół

Powiązane wpisy

  • Kamil

    Extra … oby to byla tylko prawda … uwielbiam Alfa …


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry