Niedługo w Londynie ruszą zdjęcia do drugiej części „Thora”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Niedługo w Londynie ruszą zdjęcia do drugiej części „Thora”. Przypominamy, że jest to film, który powstał na podstawie komiksu z 1962 roku, opowiadającym historię władcy piorunów, syna Odyna. Pewnego dnia zostaje wygnany na ziemię i pozbawiony swoich mocy. Staje się dr Donaldem Blake’m. W rolę głównego bohatera zarówno w pierwszej jak i w drugiej części wcielać się będzie Chris Hemsworth. Aktor jest ostatnio bardzo popularny. Wystąpił m.in. w dwóch filmach, o których pisaliśmy, czyli w „Avengers”(tam także zagrał Thora) i „Królewnie Śnieżce i łowcy”.

Co do „Thora 2” wiadomo już, że do obsady dołączy Mads Mikkelsen, który zagra jeden z czarnych charakterów tej części. Nie wiadomo kim dokładnie będzie, ale w sieci pojawiły się plotki, że ma zagrać Executionera. W komiksie ta postać zakochała się w złej Czarodziejce, a ta bez skrupułów wykorzystuje go w celu przejęcia władzy nad Asgardem (jedna z dziewięciu krain w mitologii nordyckiej).

Kevin Feige, odpowiedzialny za realizację „Thora 2” poinformował m.in., że łotr Thanos, który występuje w przedostatniej scenie „Avengers”, nie pojawi się w najnowszym filmie.
Premiera kolejnych przygód Thora planowana jest na listopad przyszłego roku.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry