49 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej stanowi coroczną imprezę kulturową, organizowaną w Opolu i stanowi podsumowanie sezonu polskiego środowiska artystycznego. W dniu dzisiejszym startuje 49. Edycja festiwalu, która zagwarantuje niezapomniane emocje podczas sześciu różnych koncertów.

W parodos festiwalu wpiszą się występy plejady gwiazd polskiej estrady, zaś przez tą muzyczną przygodę poprowadzi nas niezastąpiony Wojciech Mann z synem. Z godziną 21.30 z desek opolskiej sceny swoich fanów powita Kora oraz Trójka i Debiuty, czyli 30. Urodziny Listy Przebojów. Skondensowaną formę ekspresji przygotował, ostatni w kolejce- Kazik Staszewski, na którego koncert zostały przygotowane specjalne wizualizacje.

Krajowemu Festiwalowi Piosenki Polskiej wtóruje całe miasto, już dziś po opolskich ulicach przemieszcza się „Rozśpiewany Autobus”, który umożliwia swoim podróżnym w sprawdzeniu swoich wokalnych umiejętności. Dodatkową atrakcję niewątpliwie stanowią artyści, którzy będą towarzyszyć „odważnym” podczas przejażdżki.

joanna kukowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry