Aspire One 756 – cienki, lekki i wydajny netbook

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Najnowsze dziecko firmy ACER ma ok. 1 cal grubości, waży około 1,40 kg i jest wyposażone w kompaktowy wyświetlacz o przekątnej 29,5 cm (11,6 cala). Dzięki temu, jest bardzo poręczne i na tyle lekkie, że można je zawsze mieć przy sobie.

Mowa o netbooku Aspire One 756. Jest on oferowany w czterech wersjach kolorystycznych – srebrnej, czerwonej, czarnej i niebieskiej – dzięki czemu jego wspaniały wygląd dorównuje wydajności. Gładka powierzchnia sprawia, że netbook można wygodnie nosić, natomiast zaokrąglone brzegi nadają mu świeży wygląd.

fot acer


Pełnowymiarowa klawiatura Acer chiclet z szerokimi klawiszami umożliwia komfortowe pisanie oraz jest dobrze wyczuwalna, przyczyniając się do zwiększenia produktywności.

Z myślą o zapewnieniu dużej wydajności, małego zużycia energii, efektywnej pracy wielozadaniowej oraz wspaniałej jakości obrazu, netbooki z serii Aspire One 756 są wyposażone w procesory Intel® Celeron® oraz Intel® Pentium®, chipset Mobile Intel® HM70 Express oraz układ graficzny z 128 MB wydzielonej pamięci systemowej.

W celu zapewnienia niezawodnej łączności, w netbooku Aspire One 756 zastosowano łącze Wi-Fi, współpracujące z technologią Acer SignalUp™ zapewniającą najwyższą sprawność anteny przy nadawaniu oraz odbiorze, opcjonalny interfejs Bluetooth® 4.0, a także kartę sieciową Fast Ethernet: pełny zestaw interfejsów komunikacyjnych pozwalający na utrzymywanie kontaktu w każdej sytuacji.

Netbook doskonale nadaje się do utrzymywania kontaktów z całym światem, ponieważ wbudowana kamera internetowa Acer HD CrystalEye oraz cyfrowy mikrofon pozwalają na uczestniczenie w wideo-czatach lub wideo-konferencjach, a także na wykonywanie zdjęć. Czytnik kart pamięci ułatwia natomiast przenoszenie ulubionych zdjęć.

Co więcej, netbook Aspire One 756 może zapewnić nawet 4,2 godziny bezprzewodowej swobody i cyfrowej rozrywki, ponieważ zastosowano w nim energooszczędne podzespoły. Wydajny, lekki i kompaktowy netbook Aspire One 756 jest idealnym narzędziem do pracy wielozadaniowej oraz utrzymywania łączności zarówno w domu, jak i w podróży.

Źródło: Acer

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry