Nowy Smartphone Nokia Lumia 610

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Połączenie telefonu komórkowego i kieszonkowego komputera w dzisiejszych czasach nie jest już nowością, a różnorodne firmy elektroniczne oferują na naszym rynku obszerny wybór telefonów typu Smartphone.

Nokia Lumia 610 z systemem operacyjnym Windows Phone niedawno zawitała na polskim rynku i już cieszy się szerokim uznaniem wśród użytkowników. Jako stosunkowo niedrogi sprzęt elektroniczny stanowi ogromną konkurencję dla innych modeli w podobnym przedziale cenowym. Epicentrum sukcesu tego modelu tkwi w platformie Windows Phone, zapewniającą szybki i łatwy dostęp do Internetu.

Nokia Lumia 610 stanowi protoplastę, umożliwiającą udostępnianie Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dynamika i styl, to niewątpliwe cechy nowego smartphona, które przyciągają jego użytkowników. Posiada 3,7 calowy ekran LCD o rozdzielczości 480×800 oraz aparat 5 Mpix z diodą LED.

Rozległa 8GB wbudowana pamięć gwarantuje przechowywanie wielu aplikacji i programów, a błyskawiczne aktualizacje na ekranie startowym zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Telefon jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie 999 zł.

Joanna Kukowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry