SUPER Miejsce NEWSFix: Bar wegetariański VEGA

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

Jeśli jesteś wegetarianinem, weganinem (ale niekoniecznie) i masz ochotę na coś smacznego, oraz znajdujesz się w sercu Wrocławia- Rynku, to rekomendujemy bar VEGA. Oferta tego baru jest szeroka, od dań wegetariańskich do wegańskich. Bar dysponuje też ofertą dla osób na diecie bezglutenowej i diabetyków. Jedzenie można też zamówić z dostawą do domu lub firmy.

Do sporządzania potraw używają warzyw z gospodarstw ekologicznych. Żadnych półproduktów, mrożonek ani polepszaczy smaku. Woda do napojów i zup jest filtrowana. Bar dysponuje dwiema salami. Na piętrze dostaniemy dania przygotowane wyłącznie na bazie składników roślinnych, na parterze są dania wegetariańskie i wegańskie. Potrawy są wyśmienite! Równie pysznych zup nasi redaktorzy (wegetarianie) nie jedli w żadnym miejscu. Nie tylko smaczne jedzenie przyciąga zgłodniałych, atmosfera tam panująca sprawia, że chętnie wracamy.

Po wielu wizytach i obserwacjach ujawniliśmy , że jesteśmy z NEWSFix Magazine i postanowiliśmy przyznać barowi VEGA tytuł SUPER MIEJSCA NEWSFix Magazine.

Zapraszamy do odwiedzin: http://vega-wroclaw.com.pl

Bar Vega, Sukiennice 1/2, 50-107 Wrocław, tel. 71-344-39-34 | Godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:00 – 19:00; sob., niedz., święta: 9:00 – 17:00

Poznaj poprzednich laureatów SUPER MIEJSCA NEWSFix MAGAZINE

Polecamy!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry