Windows 8 Release Preview dostępny dla wszystkich do pobrania za darmo.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Microsoft umożliwił wszystkim użytkownikom darmowe pobranie swojego najnowszego systemu operacyjnego, Windows 8 Release Preview. Oprogramowanie jest już dostępne zarówno w wersji 64, jak i 32 bitowej. Należy ściągnąć je w formie pliku z obrazem płyty ISO bądź przy pomocy specjalnego instalatora, który sprawdzi możliwości danego komputera i dopasuje do niego odpowiednią wersję Windowsa.

Oprogramowanie zostało pozbawione poprzednich błędów i wyposażone w wiele nowych aplikacji, takich jak: Big Travel, News, Sports oraz poprawione wersje znanych już Mail, Photos i People. Dodatkowym udogodnieniem jest niewątpliwie możliwość personalizacji ekranu Start i dostosowanie go do swoich potrzeb. Nowy Interfejs ma posiadać wstążkę (ribbon) zamiast tradycyjnego paska narzędzi oraz funkcję History Vault, tworząca zaawansowane kopie zapasowe.

Istotnym zabiegiem w nowym projekcie jest również rezygnacja z aplikacji „Aero Glass”, która diametralnie zwiększała zużycie baterii w laptopach i tabletach. Wersja Windows 8 Release Preview będzie dostępna za darmo dla wszystkich tych, którzy zechcą wypróbować nowy system operacyjny przed oficjalną premierą bądź ewentualnym zakupem produktu.

Pliki instalacyjne można pobrać z tej strony

joanna kukowska

źródło: microsoft

Powiązane wpisy

  • Łukasz

    Właśnie sobie nagrywam Windowsa 8 Release Preview na Pendrive. Ciekawe czy widać jakieś różnicę od poprzednika, czyli Developer Preview. 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry