Kino Strachu w ramach programu ENEMEF we Wrocławiu

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

15 czerwca w Multikinie, w Pasażu i Arkadach Wrocławskich, odbędzie się kolejny maraton. Tym razem będzie to Kino Strachu, w ramach programu ENEMEF. Jest to propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, którzy cenią bardziej mroczny nastrój niż efekty specjalne.


Na repertuar składają się cztery filmy, a są to „Szepty” (premierowo!), „Przetrwanie”, „Hell” i „Dom w głębi lasu”. Pierwszy z nich to thriller, który nawiązuje do klasyki gatunku. Propozycja dla miłośników takich filmów jak „Inni” czy „Szósty zmysł”. Natomiast dla tych, którzy wolą „Krzyk” proponujemy wzorowany na nim „Dom w głębi lasu”. Akcja filmu „Hell” toczy się w roku 2016 i nawiązuje do takich obrazów jak „Mad Max” i „Droga”. Natomiast ostatni z wyżej wspomnianych, „Przetrwanie”, z główną rolą Liama Neesona, twarza widza twarzą w twarz z największymi ludzkimi lękami.

Dla szczęśliwców, którzy zarejestrowali się na stronie ENEMEF i zostali wylosowani, bilety na ten maraton będą w cenie 21zł, natomiast dla licealistów i studentów po 26zł. Bilet normalny w cenie 29zł. Jeśli ktoś był na poprzednim maratonie i ma nadal zachowany bilet, może cieszyć się zniżką – zapłaci jedyne 25zł!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry