„Django Unchained” – premiera zwiastuna już za kilka dni

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Quentin Tarantino, reżyser ekscentrycznego filmu „Kill Bill” (m.in. Uma Thurman) oraz „Bękartów wojny” z Bradem Pittem, znów tworzy. Tym razem jego najnowszy film będzie dramatem, który można także uznać za western.

stock.xchng


W głównej roli, czarnoskórego wyzwolonego niewolnika Django, zobaczymy Jamiego Foxa. Pozna on niemieckiego dentystę (w tej roli Christoph Waltz, znany z „Bękartów Wojny”). Zacznie uczyć się fachu łowcy nagród. Przy pomocy Schultza, ruszy po swoją żonę, którą, jako swoją niewolnicę, przetrzymuje plantator Calvin Candie. W tej roli sam Leonardo DiCaprio! Światowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia br., w Polsce w styczniu 2013 roku.

Dystrybutorem filmu jest United International Pictures. Oprócz wyżej wymienionych aktorów, będziemy mogli zobaczyć również Samuela L. Jacksona, Sachę Barona Cohena i Kurta Russella. Tarantino, oprócz reżyserii, odpowiedzialny jest też za scenariusz.
W sieci pojawiła się zapowiedź zwiastuna filmu, który będzie nosił tytuł „Django Unchained”. Premiera zwiastuna w ciągu kilku najbliższych dni!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry