„Hobbit: Niezwykła podróż” już wkrótce w kinach

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Trylogię Tolkiena „Władca Pierścieni” zna chyba każdy, zarówno książki, jak i filmy w reżyserii Petera Jacksona. Przygody wesołych hobbistów i ich dzielnych druhów uwiodły miliony ludzi w różnych zakątkach świata. Jednak nie każdy wie jak ta historia się zaczęła, skąd Bilbo Baggins wziął magiczny pierścień władzy?

We „Władcy Pierścieni” jest to wspomniane, ale by dowiedzieć się więcej należy sięgnąć po książkę dla dzieci, jedną ze szkolnych lektur „Hobbita”. Peter Jackson postanowił przybliżyć tę pozycję tym, którzy niekoniecznie lubią i chcą czytać książki. Światowa premiera jego najnowszego dzieła „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie miała miejsce 28 listopada w Nowej Zelandii.

W Polsce pojawi się miesiąc później. Prequel „Władcy Pierścieni” opowiadać będzie historię niezwykłej przygody, jaką za sprawą kilkunastu krasnoludów i czarodzieja Gandalfa, przeżył Bilbo Baggins, wuj Froda znanego z Trylogii. W „Hobbicie” ponownie zobaczymy aktorów, którzy zagrali we „Władcy Pierścieni”. Będą to m.in. Ian McKellen, Hugo Weaving, Cate Blanchett i Andy Serkis. Ten ostatni w roli stworka Golluma. Przykra wiadomość czeka fanów młodszych aktorów, którzy grali hobbistów, Froda i jego przyjaciół. Nie zobaczymy ich w „Hobbicie”, gdyż przedstawia on czasy, gdy jeszcze nie było ich na świecie.

W sieci pojawiło się już kilka zwiastunów „Hobbita: Niezwykłej podróży”, a także klipy, dzięki którym możemy zobaczyć pracę na planie filmu. Najnowszy klip, zaprezentowany przez Petera Jacksona, możemy oglądać już w Internecie.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry