Na przyszły rok przewidziana jest premiera filmu „Jobs”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Na przyszły rok przewidziana jest premiera filmu „Jobs”, z główną rolą Ashtona Kutchera, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w filmie z zeszłego roku, „Sylwester w Nowym Jorku”. Tym razem produkcja, w której weźmie udział młody aktor, to niezależny dramat biograficzny, którego reżyserem jest Joshua Michael Stern.

foto: apple


Jest to twórca filmów „Nigdylandia” i „Najważniejszy głos”, do których napisał także scenariusze. Obsada „Jobs” jest jeszcze nieskompletowana, ale powiększa się z dnia na dzień. Właśnie dołączył do niej Matthew Modine (m.in. „Wzgórze Pacyfiku”, „Męska gra”). Aktora będziemy mogli niedługo zobaczyć w filmie „Mroczny rycerz powstaje”, o którym pisaliśmy w serwisie kilka dni temu. Modine zagra Johna Sculley’a, odpowiedzialnego za zwolnienie Steve’a Jobsa z Apple.

Sculley był prezesem Apple do 1993, a obecnie jest partnerem w Sculley Brothers. Wcześniej wspomniany Kutcher zagra rolę tytułową. W postać Steve’a Wozniaka, współpracownika Jobsa, wcieli się Josh Gad. Modine nie jest pierwszym, który wcieli się w rolę Sculley’a, wcześniej tę postać zagrał Allan Royal, w filmie telewizyjnym „Piraci z Krzemowej Doliny”. W tym samym czasie co „Jobs”, powstaje inny film o życiu Jobsa, do którego prawa wykupiła firma Sony.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry